GENEL BAKIŞ

Windows Sanal Masaüstü Çözümleri "ne Genel Bakış

Uzaktan çalışmayı güvenli hale getirmek için Windows Sanal Masaüstünü dakikalar içinde ayarlayın. Son kullanıcılarınıza Windows 10’un bilinirliğini ve uyumluluğu, ölçeklendirilebilen yeni çoklu oturum deneyimiyle birlikte sağlayın ve aynı Windows lisanslarını kullanarak maliyetleri düşürün. Uçtan uca Windows Sanal Masaüstü dağıtımınızı Azure portaldaki diğer Azure hizmetleriyle birlikte yönetin.

Windows 10 masaüstlerini tüm cihazlarda ve her yerde sunun

Windows 10 ve Office 365 için tam olarak iyileştirilmiş tek çözüm ile çalışanlarınıza en iyi sanallaştırılmış deneyimi sağlayın.

Yerleşik akıllı güvenlik

Tehditleri proaktif bir biçimde algılayıp iyileştirici eylemler uygulayan güvenlik özellikleri sayesinde hem uygulamalarınızın hem de verilerinizin güvenliliğini ve uyumluluğunu sürdürün.

Dakikalar içinde dağıtın ve ölçeklendirin

Altyapınızın dağıtımını ve yönetimi basitleştirip işletme ihtiyaçlarınıza göre hızla ölçeklendirin.

Mevcut lisansları kullanarak maliyeti azaltın

Modern, bulut tabanlı sanal masaüstü altyapısı (VDI) ile tasarruf etmek için mevcut lisansları kullanın ve yalnızca kullandığınız kadar ödeyin.

Dilediğiniz cihazdan, her yerden Windows 10 masaüstüne ve uygulamalarına erişin

Cihazınızın türü (Windows, Mac, iOS, Android veya HTML5 web istemcisine sahip başka bir cihaz) fark etmeksizin, Windows Sanal Masaüstü ile kendi cihazını getir (KCG) ve uzaktan bağlantı yöntemiyle kurumsal deneyiminize bağlanın. BT çalışanları, ekiplerinin ihtiyacını karşılayacak olan herhangi bir Azure VM’sini seçebilir ve yalnızca Azure’ın sunduğu Windows 10 çoklu oturum avantajından yararlanabilir. Windows 10 çoklu oturum özelliği sayesinde, daha fazla tasarruf etmek amacıyla aynı dağıtımı kullanarak birden çok etkileşimli kullanıcı oturumunu kolayca eşzamanlı

çalıştırabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıda yer alan iletişim formundan, hizmetimizle ilgili detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.