GENEL BAKIŞ

Network Altyapısı Doğru kurgulanmalı!

Kurumlar BT altyapısı için birçok yatırım yapıyorlar. Bu yatırımlar arasında en maliyetli olanlarından birisi de network altyapısı. Network altyapısının maliyeti dışında doğru kurgulanması BT altyapısının diğer bileşenlerinin performansı için çok büyük önem arz ediyor. Bütün konular ışığında her firma kendi bünyesinde Network keşfini ve raporlamasını yapabilecek yetkinlikte insan bulundurmakta zorlanıyor.

Network Keşif ve Raporlama Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Mayasoft Network Keşif ve Raporlama hizmeti ile uzman mühendislerimiz lokasyonunuz veya lokasyonlarınızda bir analiz çalışması yapar. Gerekli cihazları doğru şekilde konumlandırıp, minimum maliyet maksimum performans alacak şekilde tüm kurguyu tamamlar.

Kesintisiz Performans

Network altyapınız kesintisiz şekilde ilk günki performansı ile çalışır.

Maliyet

İhtiyacı gelecek yıllarda da karşılayacak şekilde doğru bir ürün belirleme yapılacağından kaynaklı ekstra maliyetler katlanmazsınız.

Operasyonel Yük

Sistemin kurulumu en optimum şekilde yapılacağından kaynaklı ekstra konfigürasyon veya değişiklikler ile uğraşmaz, operasyonel yükten kurtulursunuz.

Güncel Teknolojiler

Mayasoft’un sahip olduğu alanında uzman geniş mühendis kadrosu her daim güncel teknolojileri takip eder ve eğitimlerini alır. Bu sayede yapılan tüm altyapı tasarımları ve verilen danışmanlık güncel teknolojilere uygun biçimde yapılır.

HİZMETİN FAYDALARI

Firmalara Kattığı Değerler Nelerdir?

  • Sahip olacağınız güncel altyapı sayesinde, veri kaybı ve kesiti yaşamazsınız.  Yaşanmayan kesinti; iş sürekliliğini sağlar, itibar, müşteri ve emek kaybını önler, bunun sonucu olarak firmanızın büyümesine fayda sağlar.
  • Uluslararası standart ve en iyi uygulamalar uygun kurulmuş bir altyapıya sahip olursunuz.
  • Güncel teknolojilerin getirdiği kolaylık ve faydalar sayesinden zaman maliyetinizi en aza indirirsiniz.
  • Tek bir iş ortağı ile tüm sistemleriniz için uçtan uca destek alabilirisiniz. Bu sayede zamandan ve maliyetten tasarruf sağlar, kendi işinize odaklanabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıda yer alan iletişim formundan, hizmetimizle ilgili detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.