GENEL BAKIŞ

Lisanslama Çözümleri Danışmanlığı ile Doğru Çözüme Uygun Fiyatlar ile Sahip Olun!

Şirketler yaptıkları iş gereği farklı departmanlara sahip olabiliyor. Her departmanın işleyişine özgü ihtiyaçlarını karşılamak için farklı uygulama ve ürünlere gereksinim duyuyorlar. Bunun ile birlikte departmanlar arası veri akışını sağlayabilmek, entegrasyon ve performans sorunları olabiliyor. BT departmanlarının doğru ürünleri konumlandırmak ve maliyetleri optimum seviyede tutma çabaları yetersiz kalabiliyor. Aynı zamandan BT departmanları, şirketlerin ana işlerini yürüten departmanlarının kullandığı uygulamalar dışında, bu departmanların çalışabilir olabilmesi için gerekli altyapısal ihtiyaçları da doğru kanumlardıyor olmalısı kaçınılmaz bir gerçek. Bu durum BT departmanlarının önünde bir iş yükü olarak beliriyor.

Lisanslama Çözümleri Danışmanlığının Avantajları Nelerdir?

Mayasoft Lisanslama Çözümleri Danışmanlığı ile bir organizasyonun işleyişinde önemli rolü olan altyapı ürünleri ve iş yaparken kullanılan yazılımlarının doğru lisanslanması ve konumlandırılması yapılıyor.

Maliyet Tasarrufu

Yetkin lisanslama uzmanlarımız ile sizin şirket ölçeğinize en uygun ürünü tavsiye ediyor, ekstra maliyetlere katlanmanızı önlüyoruz.

Performans

Altyapınıza uygun ürünleri seçerek performans kaybı yaşamadan işlerinizi ilerletebilmenizi sağlıyoruz.

İş Sürekliliğini Sağlanması

Doğru ürün ve doğru lisanslama sayesinden tüm departmanlarınızın kesintisiz çalışmasını sağlıyoruz.

Güncel Teknolojiler

Uzman ve sertifikalı mühendislerimiz sayesinde en güncel teknolojiyi, uygun maliyetler ile sahip olmanızı sağlıyoruz.

HİZMETİN FAYDALARI

Firmalara Kattığı Değerler Nelerdir?

  • Lisanslama Çözümleri Danışmanlığı sayesinde performans kaybı yaşamadan, en iyi ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olursunuz
  • Yanlış lisanslamadan kaynaklanacak gereksiz kaynak tüketimi ve maliyetlere katlanmak zorunda kalmazsınız.
  • Sahip olacağınız güncel ve kesintisiz uygulamalar sayesinde, veri kaybı ve kesinti yaşamazsınız.  Yaşanmayan kesinti; iş sürekliliğini sağlar, itibar, müşteri ve emek kaybını önler, bunun sonucu olarak firmanızın büyümesine fayda sağlar.
  • Güncel teknolojilerin getirdiği kolaylık, tanımlı süreçler ve faydalar sayesinden zaman maliyetinizi en aza indirirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıda yer alan iletişim formundan, hizmetimizle ilgili detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.