GENEL BAKIŞ

Hibrit BT Dizaynı Maliyetleri ve Performansı Etkiler!

Hibrit BT Dizayn, farklı teknolojilerin bir arada kullanılarak optimize edilmesi ve entegrasyonunu içeren bir BT stratejisidir. Hibrit BT Dizaynı yapılırken, bir şirketin BT altyapısının ihtiyaçlarını karşılamak için birden fazla altyapı çeşidinin kullanması gerekebilir. Bu çözümler genellikle spesifik bir amaç için tasarlanmışlardır ve birbiriyle uyumlu değildirler. Bu sebeple, hibrit BT tasarımı, farklı BT çözümlerinin bir arada verimli ve sıkıntısız çalışmasını sağlamak için çok önemli bir bileşendir.

Hibrit BT Dizaynı yapılırken gerekli bilgi birikim sağlanabilir ve bu tasarıma aktarılabilirse, firmaların BT ihtiyaçlarını karşılarken, aynı zamanda maliyetleri de optimize etmelerine yardımcı olur. Örneğin, bir şirket, iş süreçlerinin bir kısmını bulut tabanlı bir sistemde, bir kısmını yerel sunucularda ve bir kısmını da özel yazılım uygulamalarında yürütmek isteyebilir. Hibrit BT Dizaynı, bu farklı çözümleri bir araya getirerek, iş süreçlerinin düzgün bir şekilde çalışmasını sağlar.

Hibrit BT Dizaynın Avantajları Nelerdir?

Mayasoft Hibrit BT Dizaynın hizmeti ile her alanda sahip olduğumuz uzman mühendis kadromuz sayesinde verimlik ve performanstan ödün vermeden maliyetleri iyileştirebilecek bir tasarım üretip ve müşterilerimize sunuyoruz. Bu tasarım sayesinde veri güvenliğiniz sağlanır ve iş sürekliliğiniz güvence altına alınır.

Esneklik

Farklı BT çözümlerinin bir arada kullanılmasını sağladığı için, şirketlere esnek bir altyapıya sahip olurlar.

Maliyet

Hibrit BT Dizaynı, şirketlerin maliyetlerini optimize etmelerine yardımcı olur. En performanslı ve uygun maliyetli BT ürünlerinin bir arada çalışmasın maliyet tasarrufu sağlar.

Veri Güvenliği:

Hibrit BT tasarımı veri güvenliği açısından da faydalar sağlar. Farklı BT çözümlerinin bir arada kullanılması, verilerin yedeklenmesi ve kurtarılması için daha güvenli bir altyapı oluşturur.

İş Sürekliliği

İş sürekliliğinin sağlanması, yedeklerin alınması ve replikasyonları yapılması farklı BT çözümleri sayesinde daha efektif yapılır.

HİZMETİN FAYDALARI

Firmalara Kattığı Değerler Nelerdir?

  • Sahip olacağınız güncel altyapı sayesinde, veri kaybı ve kesiti yaşamazsınız.  Yaşanmayan kesinti; iş sürekliliğini sağlar, itibar, müşteri ve emek kaybını önler, bunun sonucu olarak firmanızın büyümesine fayda sağlar.
  • Uluslararası standart ve en iyi uygulamalar uygun kurulmuş bir altyapıya sahip olursunuz.
  • Güncel teknolojilerin getirdiği kolaylık ve faydalar sayesinden zaman maliyetinizi en aza indirirsiniz.
  • Tek bir iş ortağı ile tüm sistemleriniz için uçtan uca destek alabilirisiniz. Bu sayede zamandan ve maliyetten tasarruf sağlar, kendi işinize odaklanabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıda yer alan iletişim formundan, hizmetimizle ilgili detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.