GENEL BAKIŞ

BT Operasyon ve Destek Danışmanlığı ile Tüm BT Altyapınız Güvende!

Firmalar her ne kadar farklı departmanalar ayrılsa ve büyük bir yapıya sahip olsalar da her uzmanlığa sahip nitelikli elemanları bulmakta ve/veya elinde tutmakta zorlanabiliyor. Bu durumun en çok yaşandığı departmanlardan birisi de BT departmanları. Bu sebepten ötürü firmalar bazı kaynakları kendi bünyelerinde bulundurmak yerine, uzman firmalardan destek alarak ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

BT Operasyon ve Destek Danışmanlığının Avantajları Nelerdir?

Mayasoft BT Operasyon ve Destek Danışmanlığı ile BT departmanın ihtiyacı olan her katmanda destek hizmetini yetkin insan kaynağımızla sağlıyoruz.

Yetkin İnsan Kaynağı

BT departmanının ihtiyacı olan tüm katmanlarda yetkin mühendis kadromuz sayesinde bütünleşik bir destek hizmetine sahip olabilirsiniz.

Performans

BT Operasyon ve Destek Danışmanlığı ile daha performanslı bir altyapıya sahip olabilirsiniz.

İş Sürekliliğini Sağlanması

Doğru kurgulanmış bir altyapı sayesinden tüm departmanlarınız kesintisiz çalışmasına ve iş sürekliliğine sahip olursunuz

Güncel Teknolojiler

Uzman ve sertifikalı mühendislerimiz sayesinde en güncel teknolojiyi, uygun maliyetler ile sahip olabilirsiniz.

HİZMETİN FAYDALARI

Firmalara Kattığı Değerler Nelerdir?

  • BT Operasyon ve Destek Danışmanlığı sayesinde yetkin insan kaynağının getirdiği uzmanlığa, uygun maliyetlerle sahip olabilirsiniz.
  • Uzman kadromuzdan alacağınız danışmanlık ile altyapınızda performans kaybı yaşamazsınız.
  • BT Operasyon ve Destek Danışmanlığı sayesinde, veri kaybı ve kesiti yaşamazsınız.  Yaşanmayan kesinti; iş sürekliliğini sağlar, itibar, müşteri ve emek kaybını önler, bunun sonucu olarak firmanızın büyümesine fayda sağlar.
  • Güncel teknolojilerin getirdiği kolaylık, tanımlı süreçler ve faydalar sayesinden zaman maliyetinizi en aza indirirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıda yer alan iletişim formundan, hizmetimizle ilgili detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.