GENEL BAKIŞ

Regülasyonlara Takılmadan Hem İş Yükünden Kurtulun, Hem de Ölçeklendirilebilir Sistem ve Maliyetler İle Tanışın!

Buluta geçişin oldukça hızlandığı ve verimliliğin ön planda olduğu günümüzde, regülasyonlara takılan veya güvenlik çekincesi olan firmalar da bu geçişten yararlanabilmeli. Güncel uygulamaların bulut teknolojilerinin üzerindeki çalışma yatkınlığı ve teknolojinin gelişim sürecini hızlandırması sebebiyle, klasik altyapıların işletilebilir şekilde tutulması oldukça maliyetli ve zaman alan bir durum haline geldi. Regülasyonlarla uyumlu, maliyetlerin tatmin edici seviyelerde olması ve ölçeklendirile bilirliğin kolaylığını sunabilen Private Cloud yapıları sayesinde, firmalar ihtiyaçlarını daha hızlı ve uygun maliyetlerle karşılayabilir durumdalar.

Yönetilen Private Cloud Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Uzman teknik ekibimiz “Yönetilen Private Cloud” ile yanınızda… Sistemlerinizi Mayasoft’un grup şirketi OneCloud’da barındırmayı tercih ederseniz, regülasyon kaygısı yaşamadan uluslararası standartlarda yönetim hizmetine sahip olursunuz. Mayasoft tüm yapınızı kesintisiz yönetirken, siz iş yüklerinizden kurtulup firmanızın karlılığını arttırabilecek projeleri geliştirmek için hem bütçe hem de zamandan tasarruf sağlarsınız.

Regülasyonlara Uyumlu

OneCloud altyapısı tamamen regülasyonlara (finansal regülasyonlar dahil) ve uluslararası standartlara uygun bir şekilde inşa edilmiştir.

Kesintisiz 7x24 Yönetim ve İzleme

Sistemler 7x24 kesintisiz izlenir, olası risklere anında müdahale edilir.

Yetkin İnsan Kaynağı

Mayasoft’un deneyimli, uzman teknik ekibi sayesinde, güncel teknolojilere hızlı uyum sağlarsınız.

Maliyet Avantajı ve Ölçeklendirilebilirdik

Sağladığı bulut altyapısı ve yönetimi sayesinde maliyetlerinizi minimize ederken, ihtiyaçlarınız arasında seçim yapmak zorunda kalmazsınız.

HİZMETİN FAYDALARI

Firmalara Kattığı Değerler Nelerdir?

  • Onecloud Private Cloud’un regülasyonlara uyumlu altyapısı sayesinde denetimlere her zaman hazır ve uygunsunuzdur.
  • Kapasite ve performans yönetimini sağlayarak fazla kaynak tüketimi önlenir. Sistemlerin daha az kaynak tüketimi daha az iş yükü getirirken, sadece sistem yatırımı anlamında değil, insan kaynağı yatırımı anlamında da firmalara katkı sağlar.
  • Altyapınız 7x24 izlendiği için kesinti yaşamazsınız. Yaşanmayan kesinti; itibar, müşteri ve emek kaybını önler, bunun sonucu olarak firmanızın büyümesine fayda sağlar.
  • Tüm sistemler her zaman güncellenir. Bu sayede güvenlik açıkları oluşmaz, en son teknolojilerden faydalanır, trendleri yakından takip edebilirsiniz.
  • Sistemleriniz ile ilgili en güncel rapor ve analizlere sahip olursunuz. Bu veriler sayesinden altyapınız ölçeklendirebilir, gereksiz kaynak israfı yaşamazsınız.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıda yer alan iletişim formundan, hizmetimizle ilgili detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.