GENEL BAKIŞ

Microsoft Dünyası, Firmanızın Gelişimine Katkıda Bulunuyor!

Uygulamalar gelişen teknolojide kurumların en önemli varlıkları haline gelemeye başladı. Çoğu firmada yapılan işin en başından sonuna kadar geçen sürecin tamamı uygulamalar üzerinde gerçekleşiyor. Tabi ki bu uygulamaların büyük bir kısmı da Microsoft uygulamaları. Oldukça fazla olan bu uygulama yükü BT departmanlarına iş yükü yaratırken aynı zamanda iş sürekliliğinin sağlanması açısından uygulamaların sağlıklı çalışabilmesi kritik önem taşıyor.

Başarı Hikayesi

Mayasoft’un uzman kadrosu Microsoft uygulamalarınızın yönetimini yaparak verimliliğinizi arttırmanıza katkı sağlar. Uzman Microsoft mühendislerimiz tarafından uygulamaların yönetimi ve sürekliliği sağlanır. Mayasoft Yönetilen Microsoft Uygulamaları hizmeti ile Microsoft SharePoint, Microsoft SCCM, Microsoft SCOM ve Microsoft SQL Server veri tabanı gibi uygulamalar yönetilirken, 7x24 kesintisiz hizmet alır güncel ve verimli çalışan uygulamalar sayesinde iş sürekliliğinizde maksimum verim sağlarsınız. 

Yetkin İnsan Kaynağı

Mayasoft’un deneyimli, uzman teknik ekibi sayesinde, güncel teknolojilere hızlı uyum sağlarsınız.

Kesintisiz 7x24 Yönetim ve İzleme

Sistemler 7x24 kesintisiz izlenir, olası risklere anında müdahale edilir.

Güncel Altyapı

Sahip olacağınız Yönetilen Hizmet sayesinde, yetkin mühendislerimiz sistemlerinizin her zaman güncel olmasını sağlar.

Uluslararası Standart ve En İyi Uygulamalar

ITIL en iyi uygulamalarına uygun bir şekilde yönetilen bir altyapıya sahip olursunuz.

HİZMETİN FAYDALARI

Firmalara Kattığı Değerler Nelerdir?

  • Mayasoft Yönetilen Microsoft Uygulama hizmeti ile mevcut ve yeni uygulamalarınızın sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanır.
  • Uygulamalarınız 7x24 izlendiği için kesinti yaşamazsınız. Yaşanmayan kesinti; itibar, müşteri ve emek kaybını önler, bunun sonucu olarak firmanızın büyümesine fayda sağlar.
  • MS Exchange, Active Directory, MS SQL, Terminal Server ve IIS gibi uygulamalarınız güncel kalır. Bu sayede güvenlik açıkları oluşmaz, son teknolojilerden faydalanır, trendleri yakından takip edebilirsiniz.
  • Sistemleriniz ile gereken en güncel rapor ve analizlere sahip olursunuz. Bu veriler sayesinden altyapınız ölçeklendirebilir, gereksiz kaynak israfı yaşamazsınız;

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıda yer alan iletişim formundan, hizmetimizle ilgili detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.