GENEL BAKIŞ

Microsoft Çözümleri Danışmanlığı ile Kesintisiz bir Altyapıya Sahip Olun!

Firmalar süreçlerinin ilerlemesi ve işleyişlerinin devamı için Microsoft uygulamalarını kullanıyorlar. Microsoft uygulamalarının çalışır halde tutulması, güncellemelerin yapılması ve yeni ürünlerin Microsoft uygulamaları ile entegre olarak çalışır hale getirmesi çok fazla zaman alabiliyor. BT departmanları bu sistemlerin güncelleme, sürüm yönetimi ve yeni eklenen ürünlerin konfigürasyon ve topoloji oluşturulması gibi günlük rutin işleri ile uğraşırken, katma değerli işlere zaman bulamayabiliyor.

 

Microsoft Çözümleri Danışmanlığının Avantajları Nelerdir?

Mayasoft Microsoft Çözümleri Danışmanlığı ile bir organizasyonun işleyişinde önemli rolü olan Microsoft uygulamalarını en doğru ve efektif şekilde kullanılmasını sağlarken, güvenlik ve maliyet konularında da çözümler oluşturabiliyor.

Ürünleri Tüm Özellikleri ile Etkin Kullanma

Yetkin Microsoft mühendislerimiz sayesinde, Microsoft uygulamalarının en doğru kurulumlarını yapıyor, tüm özelliklerini en etkin şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Güvenlik

Mayasoft olarak Microsoft uzmanlığımız sayesinde tüm uygulamaların güvenli bir şekilde kurulumu ve çalışması için destek oluyoruz.

İş Sürekliliğini Sağlanması

Firmaların genel işleyişinde önemli bir rolü olan Microsoft uygulamaların kesintisiz ve en yüksek performans ile çalışması sayesinde iş sürekliliği sağlanmış olur.

Tasarruf

Şirketlerin diğer uygulamaları ile Microsoft uygulamalarının uyumlu çalışması sayesinde, zamandan tasarruf edersiniz.

HİZMETİN FAYDALARI

Firmalara Kattığı Değerler Nelerdir?

  • Microsoft Çözümleri Danışmanlığı sayesinde tüm Microsoft uygulamalarınızın performans kaybı yaşamadan kullanabilirsiniz.
  • Tüm Microsoft uygulamalarınızı her özelliğini kullanır, gereksiz maliyetlere katlanmamış olursunuz.
  • Sahip olacağınız güncel ve kesintisiz uygulamalar sayesinde, veri kaybı ve kesiti yaşamazsınız.  Yaşanmayan kesinti; iş sürekliliğini sağlar, itibar, müşteri ve emek kaybını önler, bunun sonucu olarak firmanızın büyümesine fayda sağlar.
  • Güncel teknolojilerin getirdiği kolaylık, tanımlı süreçler ve faydalar sayesinden zaman maliyetinizi en aza indirirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıda yer alan iletişim formundan, hizmetimizle ilgili detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.