GENEL BAKIŞ

BT Altyapınızın Tüm Bileşenlerini Tek Ekrandan İzliyoruz!

Büyük altyapılar, farklı teknolojiler ve kesintisiz bir işletim… Bunlar günümüzde BT departmanlarının listesinin en başında bulunan konular. Bu büyük ve farklı teknolojileri bulunduran yapıları yönetebilmek için gerekli olan servis ise tüm katmanları kesintisiz izleyebilecek bir izleme hizmetidir. Altyapınızın kesintisiz izlenmesi ile beklenmeyen sorunlar ile karşılaşmaz veya karşılaşırsanız dahi hangi katmana müdahale etmeniz gerektiğini net bir şekilde bilebilirsiniz.

Monitoring as a Service - MaaS Avantajları Nelerdir?

Mayasoft’un Grup Şirketi OneCloud’dan alacağınız Monitoring as a Service - MaaS hizmeti ile altyapınızın tamamı 7x24 izlenir. Uzman OneCloud mühendisleri sayesinde izleme sistemi altyapınıza kurulurken, katmanların özel eşik değerleri belirlenir ve sistemleriniz sıkıntı yaşanacak seviyelere gelmeden alarm üretilmesi sağlanır. Bununla birlikte OneCloud’un sahip olduğu 7x24 ekibi ile sistemlerinizde çıkabilecek bir sorun size anında bildirilir.

Operasyonel Yük

İzleme altyapısının yönetiminin oluşturduğu operasyonel yükten kurtulmuş olursunuz.

Kesintisiz 7x24 Yönetim ve İzleme

7x24 izleme ekibimiz sayesinde sistemleriniz her daim izlenir ve gerektiğinde size bilgi verilir.

İnsan Kaynağı Maliyeti

İzleme altyapısının yönetimi için gerekli insan kaynağı ve 7x24 ekibinin maliyetinden kurtulursunuz.

Uluslararası Standart ve En İyi Uygulamalar

ITIL en iyi uygulamalarına uygun bir şekilde yönetilen bir altyapıya sahip olursunuz.

HİZMETİN FAYDALARI

Firmalara Kattığı Değerler Nelerdir?

  • OneCloud İzleme servisi sayesinde çıkabilecek bir sorunu önceden görebilir, sistem kesintisi yaşamdan sorunu hızlıca çözebilirsiniz.
  • İşletim sisteminiz 7x24 izlendiği için kesinti yaşamazsınız. Yaşanmayan kesinti; itibar, müşteri ve emek kaybını önler, bunun sonucu olarak firmanızın büyümesine fayda sağlar.
  • İzleme altyapısının yönetiminin oluşturduğu iş yükü sebebiyle zaman kaybı yaşamaz, katma değerli işleriniz ile ilgilenebilirsiniz.
  • Sistemleriniz ile ilgili en güncel rapor ve analizlere sahip olursunuz. Bu veriler sayesinden güncellemeleri gerektiği zaman yapabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıda yer alan iletişim formundan, hizmetimizle ilgili detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.