GENEL BAKIŞ

Siber Güvenlik Araçları, Doğru Kurgulanmalıdır!

Siber güvenlik kurumların sahip olduğu son kullanıcı cihazları, veri merkezi içerisinde bulunun sunucu ve veri depolama cihazları, ağ cihazları ve bunların içerisinde bulunan verileri kötü amaçlı saldırılardan korumayı amaçlar. Bilgi teknolojisi güvenliği veya elektronik bilgi güvenliği olarak da bilinir. Her alanda dijitalleşen kurumlar bilgi güvenliğini sağlayabilmek adına siber güvenlik konusuna önem vermelidir.

Yönetilen Siber Güvenlik Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Yönetilen Siber Güvenlik Hizmeti ile sistemlerinizdeki siber güvenlik açıkları çözülür, gerekli güncellemeler yapılarak her daim kesintisiz ve güvenli sistemler üzerinde çalışmanız sağlanır.  Bu yönetilen hizmetin kapsamında Antivirüs Sistemleri Yönetimi, Veri Bütünlüğü Sistemleri (FIM) Yönetimi, SIEM Yönetimi, DNSSense Yönetimi, IDS/IPS Yönetimi, Web Filtreleme Yönetimi, E-mail Filtreleme Yönetimi, Sandbox Sistemleri Yönetimi ve DLP ve Veri Sınıflandırma Sistemleri Yönetimi gibi siber güvenlik başlığı altında bulunan ve sağlanması gereken tüm hizmetler verilmektedir. Yönetilen Siber Güvenlik Hizmeti ile güvenli ve kesintisiz çalışan ağ ve altyapı sistemleri sayesinde iş sürekliliğiniz sağlanır.

Yetkin İnsan Kaynağı

Mayasoft’un deneyimli, uzman teknik ekibi sayesinde, güncel teknolojilere hızlı uyum sağlarsınız.

Kesintisiz 7x24 Yönetim ve İzleme

Sistemler 7x24 kesintisiz izlenir, olası risklere anında müdahale edilir.

Güncel Altyapı

Sahip olacağınız Yönetilen Hizmet sayesinde, yetkin mühendislerimiz sistemlerinizin her zaman güncel olmasını sağlar.

Uluslararası Standart ve En İyi Uygulamalar

ITIL en iyi uygulamalarına uygun bir şekilde yönetilen bir altyapıya sahip olursunuz.

HİZMETİN FAYDALARI

• Firmalara Kattığı Değerler Nelerdir?

  • Mayasoft Siber Güvenlik hizmeti ile mevcut ve yeni ağ ve sistem altyapınız güvenli bir şekilde çalışır.  
  • Sahip olacağınız siber güvenlik altyapısı sayesinde, veri kaybı ve kesinti yaşamazsınız.  Yaşanmayan kesinti; iş sürekliliğini sağlar, itibar, müşteri ve emek kaybını önler, bunun sonucu olarak firmanızın büyümesine katkı sağlar.
  • Yönetilen Siber Güvenlik hizmeti sayesinde firmanız güncel güvenlik tedbirlerine sahip olur, veri kaybının sebep olacağı iş yüklerinden ve mali yüklerden kurtulursunuz.
  • Sistemleriniz ile ilgili en güncel rapor ve analizlere sahip olursunuz. Bu veriler sayesinden güvenlik risklerinden haberdar olur, doğru ürün seçimi ve yatırımı yapmanız kolaylaşır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıda yer alan iletişim formundan, hizmetimizle ilgili detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.