GENEL BAKIŞ

Microsoft Dünyası, Firmanızın Gelişimine Katkıda Bulunuyor!

Bulut sistemleri gelişen teknolojide kurumların en önemli varlıkları haline gelmiş durumda. Çoğu firmada yapılan işin en başından sonuna kadar geçen sürecin tamamı bulut altyapıların üzerinden gerçekleşiyor. Tabi ki bu bulut sistemlerinin birçoğu da Microsoft Azure üzerinde olabiliyor. Oldukça fazla olan bu bulut altyapısı yönetimi yükü, BT departmanlarına oldukça fazla bir iş yükü yaratabilmekte.

Yönetilen Microsoft Bulut – Azure Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Mayasoft’un uzman kadrosu Azure altyapınızın yönetimini yaparak verimliliğinizi arttırmanıza katkı sağlar. Uzman Microsoft mühendislerimiz Azure altyapısını yönetir ve sürekliliğini sağlar.  Mayasoft Yönetilen Microsoft Bulut – Azure hizmeti ile Microsoft Azure IaaS, Microsoft Azure PaaS, Microsoft Azure SaaS, Microsoft Azure Network, Microsoft Sentinel, Microsoft Defender for Cloud, Microsoft Information Protection ve Microsoft Office 365 gibi bileşenleri yönetir ve 7x24 kesintisiz hizmet verirken güncel ve verimli çalışan uygulamalar sayesinde iş sürekliliğiniz sağlanmış olur.

Yetkin İnsan Kaynağı

Mayasoft’un deneyimli, uzman teknik ekibi sayesinde, güncel teknolojilere hızlı uyum sağlarsınız.

Kesintisiz 7x24 Yönetim ve İzleme

Sistemler 7x24 kesintisiz izlenir, olası risklere anında müdahale edilir.

Güncel Altyapı

Sahip olacağınız Yönetilen Hizmet sayesinde, yetkin mühendislerimiz sistemlerinizin her zaman güncel olmasını sağlar.

Uluslararası Standart ve En İyi Uygulamalar

ITIL en iyi uygulamalarına uygun bir şekilde yönetilen bir altyapıya sahip olursunuz.

HİZMETİN FAYDALARI

Firmalara Kattığı Değerler Nelerdir?

  • Mayasoft Yönetilen Microsoft Bulut – Azure hizmeti ile mevcut ve yeni uygulamalarınızın sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanır.
  • Uygulamalarınız 7x24 izlendiği için kesinti yaşamazsınız. Yaşanmayan kesinti; itibar, müşteri ve emek kaybını önler, bunun sonucu olarak firmanızın büyümesine fayda sağlar.
  • Azure altyapınızdaki tüm uygulamalarınız güncel kalır. Bu sayede güvenlik açıkları oluşmaz, son teknolojilerden faydalanır, trendleri yakından takip edebilirsiniz.
  • Sistemleriniz ile gereken her türlü rapor ve analize sahip olursunuz. Bu veriler sayesinden altyapınız ölçeklendirebilir, gereksiz kaynak israfı yaşamazsınız.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıda yer alan iletişim formundan, hizmetimizle ilgili detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.