GENEL BAKIŞ

Dijitalleşmenin Getirdiği Veri Artışı, Yönetim Zorluğu Getiriyor!

İçinde bulunduğumuz dijital çağla birlikte, her cihaz veri üretmeye başladı. Bu üretilen veriler farklı analiz yöntemleriyle değerlendirilip, sistemlerin daha verimli kullanılabilmesi veya farklı amaçlarda kar sağlanabilmesi için kullanılıyor. Bu nokta veri tabanlarının doğru kurgulanması, sistemin yönetimi ve güvenliği için hayati önem taşıyor. BT departmanlarının fazlasıyla uzmanlık gerektiren bu kısmı iş yükleri nedeniyle yönetmesi zor ve bu verim konusunda sıkıntılar yaratmasına sebep olabiliyor.

Yönetilen Veri Tabanı Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Sahip olduğumuz uzman teknik kadromuz, veri tabanı yönetiminizi uçtan uca sağlarken verimliliğinizin de artmasına katkı sağlar. Her veri tabanı türünde ayrı ayrı uzmanlıkları olan geniş kadromuz, veri analitiği uzmanlığımız ile birleşerek firmalara ihtiyacı olan verileri anında sunabilme yeteneğine sahiptir. Mayasoft Yönetilen Veri Tabanı hizmeti ile 7x24 kesintisiz hizmet alırken güncel ve verimli bir veri tabanına sahip olursunuz.

Yetkin İnsan Kaynağı

Mayasoft’un deneyimli, uzman teknik ekibi sayesinde, güncel teknolojilere hızlı uyum sağlarsınız.

Kesintisiz 7x24 Yönetim ve İzleme

Sistemler 7x24 kesintisiz izlenir, olası risklere anında müdahale edilir.

Güncel Altyapı

Sahip olacağınız Yönetilen Hizmet sayesinde, yetkin mühendislerimiz sistemlerinizin her zaman güncel tutulmasını sağlar.

Uluslararası Standart ve En İyi Uygulamalar

ITIL en iyi uygulamalarına uygun bir şekilde yönetilen bir altyapıya sahip olursunuz.

HİZMETİN FAYDALARI

Firmalara Kattığı Değerler Nelerdir?

  • Mayasoft Yönetilen Veri Tabanı hizmeti ile mevcut ve yeni veri tabanlarının sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanır.
  • Veri Tabanınız 7x24 izlendiği için kesinti yaşamazsınız. Yaşanmayan kesinti; itibar, müşteri ve emek kaybını önler, bunun sonucu olarak firmanızın büyümesine fayda sağlar.
  • MS SQL, MySQL, Mongo DB gibi veri tabanlarınız güncel kalır. Bu sayede güvenlik açıkları oluşmaz, en son teknolojilerden faydalanır, trendleri yakından takip edebilirsiniz.
  • Sistemleriniz ile gereken en güncel rapor ve analizlere sahip olursunuz. Bu veriler sayesinden altyapınız ölçeklendirebilir, gereksiz kaynak israfı yaşamazsınız.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıda yer alan iletişim formundan, hizmetimizle ilgili detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.