GENEL BAKIŞ

Verilerinizi Güvenle Yedekleyin!

Dijitalleşme ile firmalar tüm verilerini dijital mecralarda tutmaya başladı. Tabi ki bunun sonucu olarak da bu verileri güvenli bir şekilde korumak gibi ek bir iş yükü daha ortaya çıkmış oldu. Veri kaybı; iş kesintisine ve müşteri kayıplarına sebep olurken, kaybolan veriyi yerine getirebilmek için harcanan efor BT departmanları ve ilgili departmanları oldukça fazla zorlayabiliyor.

Secure Backup as a Service - SBaaS Avantajları Nelerdir?

Mayasoft grup şirketi OneCloud’dan Cohesity ile sağladığı SBaas hizmeti ile altyapınızın tamamının yedeğini güvenli bir şekilde alabilirsiniz.  Secure Backup as a Service hizmeti ile kapsamlı siber tehdit korumasına ve fidye yazılımı kurtarmasına sahip olursunuz. Bununla birlikte yedek alınırken oluşabilecek sorunlar yüzünden aslında doğru veriyi bulundurmayan yedekler ile karşılaşmaz ve bu operasyonun sebep olduğu iş yükünden kurtulursunuz.

 

Kapsamlı Siber Tehdit Koruması
Cohesity’nin sahip olduğu siber tehdit koruması ve hızlı veri kurtarma özelliği sayesinde yedeklerinizin güvenliğinden şüphe etmezsiniz.
Operasyonel Yük
Yedekleme altyapısının yönetiminin oluşturduğu operasyonel yükten kurtulursunuz.
Kesintisiz 7x24 Yönetim ve İzleme
7x24 izleme ekibimiz sayesinde yedekleme operasyonunuz her daim izlenir ve gerektiğinde müdahale edilir.
İnsan Kaynağı Maliyeti
Yedekleme altyapısının yönetimi için gerekli insan kaynağı ve 7x24 ekibinin maliyetinden kurtulursunuz.

HİZMETİN FAYDALARI

Firmalara Kattığı Değerler Nelerdir?

  • Secure Backup As a Service altyapısı sayesinde veri kaybı yaşamayacağınızdan emin olursunuz.
  • Sürekli izlenen altyapı sayesinde, veri kaybı ve kesinti yaşamazsınız.  Yaşanmayan kesinti; iş sürekliliğini sağlar, itibar, müşteri ve emek kaybını önler, bunun sonucu olarak firmanızın büyümesine fayda sağlar.
  • Yedekleme altyapınızın yönetiminin oluşturduğu iş yükü sebebiyle zaman kaybı yaşamaz, katma değerli işleriniz ile ilgilenebilirsiniz.
  • Sistemleriniz ile ilgili her türlü rapor ve analize sahip olursunuz. Bu veriler sayesinden gerekli güncellemeleri gerektiği zaman yapabilirsiniz.

 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıda yer alan iletişim formundan, hizmetimizle ilgili detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.