GENEL BAKIŞ

Altyapı Yönetiminin İş Yükünden Kurtulurken, Ölçeklendirilebilir Sistem ve Maliyetler ile Tanışın!

Buluta geçişin oldukça hızlandığı ve verimliliğin ön planda olduğu günümüzde, güncel uygulamaların bulut teknolojilerinin üzerindeki çalışma yatkınlığı ve teknolojinin gelişim sürecini hızlandırması sebebiyle, klasik altyapıların işletilebilir şekilde tutulması oldukça maliyetli ve zaman alan bir durum haline geldi. Maliyetlerin tatmin edici seviyelerde olması ve ölçeklendirile bilirliğin kolaylığını sunabilen Public Cloud yapıları sayesinde, firmalar ihtiyaçlarını daha hızlı ve uygun maliyetlerle karşılayabilir duruma geldiler.

Yönetilen Public Cloud Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Uzman teknik ekibimiz “Yönetilen Public Cloud” ile yanınızda… Kurumların sistemleri Mayasoft’un grup şirketi OneCloud’da, Azure’da veya herhangi bir bulut sağlayıcıda olabilir. Mayasoft tüm yapınızı kesintisiz yönetirken, siz iş yüklerinizden kurtulup firmanızın karlılığını artırabilecek projeleri geliştirmek için hem bütçe hem de zamandan tasarruf sağlarsınız.

Maliyet Avantajı ve Ölçeklendirilebilirdik

Sağladığı bulut altyapısı ve yönetimi sayesinde maliyetlerinizi minimize ederken, ihtiyaçlarınız arasında seçim yapmak zorunda kalmazsınız.

Kesintisiz 7x24 Yönetim ve İzleme

Sistemler 7x24 kesintisiz izlenir, olası risklere anında müdahale edilir.

Hızlı Müdahale ve Çözüm

Mayasoft mühendisleri her zaman çözüm üreticisidir. Bir sorun varsa siz daha talep oluşturulmadan sorun giderilir. Mayasoft, kesintisiz bir sistemi firmaların standarttı haline getirmektedir.

Yetkin İnsan Kaynağı

Mayasoft’un deneyimli, uzman teknik ekibi sayesinde, güncel teknolojilere hızlı uyum sağlarsınız.

HİZMETİN FAYDALARI

Firmalara Kattığı Değerler Nelerdir?

  • Kapasite ve performans yönetimini sağlayarak fazla kaynak tüketimini önler. Sistemlerin daha az kaynak tüketimi daha az iş yükü getirirken, sadece sistem yatırımı anlamında değil, insan kaynağı yatırımı anlamında da firmalara katkı sağlar.
  • Altyapınız 7x24 izlendiği için kesinti yaşamazsınız. Yaşanmayan kesinti; itibar, müşteri ve emek kaybını önler, bunun sonucu olarak firmanızın büyümesine fayda sağlar.
  • Tüm sistemler güncel kalır. Bu sayede güvenlik açıkları oluşmaz, son teknolojilerden faydalanır, trendleri yakından takip edebilirsiniz.
  • Sistemleriniz ile ilgili en güncel rapor ve analizlere sahip olursunuz. Bu veriler sayesinden altyapınız ölçeklendirebilir, gereksiz kaynak israfı yaşamazsınız.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıda yer alan iletişim formundan, hizmetimizle ilgili detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.