GENEL BAKIŞ

Yedekleme rutinlerini, otomatize edin!

Her kurumun sahip olduğu sistemler farklı araçlar üzerinde yedeklenir. Bu yedekleme süreçleri belirli bir rutinde ilerliyor olsa da önemli olan konulardan biri de yedeklerin doğru alınıp alınmadığı ve geri yükleme gerektiğinde sahip olduğunuz yedeğin tüm veriyi içerip içermediğidir. Her ne kadar işlemler standart olsa da bazı hatalardan dolayı yedekler alınamadığı gibi veri kayıpları da yaşanabilir. Bunlara ek olarak yedek alma işleminin iş yükü BT departmanlarına zaman ve iş gücü kaybı yaratabilir.

Yönetilen Yedeklemenin Avantajları Nelerdir?

Yönetilen Yedekleme hizmeti ile yedekleme altyapınızın yönetimi, izlemesi, periyodik aralıklara testleri yapılarak sürekli çalışır halde olduğundan emin olunur. Aynı zamanda yedekleme politikaları yeniden düzenlenir, gerekli yöntem, prosedür ve değişikliklerin yapılması sağlanır. Yedekleme sisteminizi yöneten ve 7x24 izleyen ekibimiz sayesinde veri ve zaman kaybı yaşamazsınız.

Operasyonel Yük

Yedekleme sistemlerinin oluşturduğu operasyonel yüklerden kurtulursunuz.

Kesintisiz 7x24 Yönetim ve İzleme

7x24 izleme ekibimiz sayesinde yedekleme sisteminiz her daim izlenir ve yedeklemenin herhangi bir zamanda durması halinde anında müdahale gerçekleştirilerek verilerin güncel tutulması sağlanır.

RTO ve RPO

Yedekleme altyapınız, gerektiğinde istenilen RTO ve RPO değerleri sağlar. İş kesintisini yaşamazsınız.

Uluslararası Standart ve En İyi Uygulamalar

ITIL en iyi uygulamalarına uygun bir şekilde yönetilen bir altyapıya sahip olursunuz.

HİZMETİN FAYDALARI

Firmalara Kattığı Değerler Nelerdir?

  • Mayasoft Yönetilen Yedekleme hizmeti ile mevcut yedekleme altyapınızın çalışılabilir olduğundan emin olursunuz.
  • Sahip olacağınız yedekleme altyapısı sayesinde, veri kaybı ve kesinti yaşamazsınız.  Yaşanmayan kesinti; iş sürekliliğini sağlar, itibar, müşteri ve emek kaybını önler, bunun sonucu olarak firmanızın büyümesine katkı sağlar.
  • Yedekleme sisteminin oluşturduğu iş yükü sebebiyle zaman kaybı yaşamaz, katma değerli işleriniz ile ilgilenebilirsiniz.
  • Sistemleriniz ile ilgili en güncel rapor ve analizlere sahip olursunuz. Bu veriler sayesinden güncellemeleri gerektiği zaman yapabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıda yer alan iletişim formundan, hizmetimizle ilgili detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.