GENEL BAKIŞ

Performansa Direkt Etki Eden Ağ ve Güvenlik, Doğru Kurgulanmalıdır!

Altyapılardaki performans kayıpları, güvenlik sıkıntıları ve erişilebilirlik sorunları yaşanmasının temel sebepleri arasında yeterli ve gerekli Ağ ve Güvenlik ürünlerinin konumlandırılmaması yatar. Bununla birlikte doğru ürünler konumlandırılsa dahi bu ürünlerin konfigürasyonlarının ve ağın yapısının yetkin insan kaynağı tarafından yönetilmemesi de çok büyük sorunlara sebep olmaktadır. Eğer sistem sürekli atakla karşı karşıya kalıyor ve bunlar engellenemiyorsa ve sorunlar kronikleşmiş ise ağ ve güvenlik politikalarının tekrar gözden geçirilmesi büyük önem arz etmektedir.

Yönetilen Ağ ve Güvenlik Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Yönetilen Ağ ve Güvenlik Hizmeti ile ağınızdaki erişim ve yavaşlık problemlerini çözüyor, sisteminizin güncel kalmasını sağlarken gerekli konfigürasyon değişiğimi ve firewall tanımlarınızı da yapıyoruz. Bunlarla birlikte tüm güvenlik tanımları yapılarak, düzenli kontrol ve değişiklikler sağlanıyor. Yönetilen Ağ ve Güvenlik Hizmeti ile 7x24 kesintisiz hizmet alırken güncel ve verimli çalışan ağ ve güvenlik altyapısı sayesinde güvenliğiniz ve iş sürekliliğiniz sağlanmış olur.

Yetkin İnsan Kaynağı

Mayasoft’un deneyimli, uzman teknik ekibi sayesinde, güncel teknolojilere hızlı uyum sağlarsınız.

Kesintisiz 7x24 Yönetim ve İzleme

Sistemler 7x24 kesintisiz izlenir, olası risklere anında müdahale edilir.

Güncel Altyapı

Sahip olacağınız Yönetilen Hizmet sayesinde, yetkin mühendislerimiz sistemlerinizin her zaman güncel olmasını sağlar.

Uluslararası Standart ve En İyi Uygulamalar

ITIL en iyi uygulamalarına uygun bir şekilde yönetilen bir altyapıya sahip olursunuz.

HİZMETİN FAYDALARI

Firmalara Kattığı Değerler Nelerdir?

  • Mayasoft Yönetilen Ağ ve Güvenlik hizmeti ile mevcut ve yeni ağ ve güvenlik altyapınız, sağlıklı ve performanslı bir şekilde çalışır.  
  • Ağ ve Güvenlik altyapınız 7x24 izlendiği ve güvenlik protokolleriniz güncel tutulduğu için kesinti yaşamazsınız. Yaşanmayan kesinti; itibar, müşteri ve emek kaybını önler, bunun sonucu olarak firmanızın büyümesine fayda sağlar.
  • Ağ güncellemeleri, SD-WAN yönetimi, port ve WIFI güvenlik tanımları ve yeni eklenen ağ cihazları kurulumları gibi hizmetler sayesinde son teknolojilerden faydalanır, iş yüklerinden kurtulabilirsiniz.
  • Sistemleriniz ile ilgili en güncel rapor ve analizlere sahip olursunuz. Bu veriler sayesinden altyapınız ölçeklendirebilir, gereksiz kaynak israfı yaşamazsınız.

 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıda yer alan iletişim formundan, hizmetimizle ilgili detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.