GENEL BAKIŞ

Linux Çözümleri Danışmanlığı ile Performanstan Ödün Vermeden Maliyetlerinizi Düşürün!

Firmalar süreçlerinin ilerlemesi ve işleyişlerinin devamı için kullanması gereken birçok uygulama oluyor. Bu noktada maliyetleri göz önünde bulundururken, performanstan ödün vermek istemiyor. Bu sebeplerden ötürü Linux sistemlerinin sahip olduğu bir çok uygulama, şirketlerin iş birimlerinin ihtiyaç duyduğu asıl faaliyet alanları ile ilgili uygulamaları çalıştırmak için kullanılabiliyor. Ancak BT departmanları bu sistemlerin güncelleme, sürüm yönetimi ve yeni eklenen ürünlerin konfigürasyon ve topoloji oluşturulması gibi günlük rutin işleri ile uğraşırken, katma değerli işlere zaman bulamayabiliyor.

Linux Çözümleri Danışmanlığının Avantajları Nelerdir?

Mayasoft Linux Çözümleri Danışmanlığı ile bir organizasyonun işleyişinde önemli rolü olan Linux uygulamalarını en doğru ve efektif şekilde kullanılmasını sağlarken, güvenlik ve maliyet konularında da çözümler oluşturabiliyor.

Ürünleri Tüm Özellikleri ile Etkin Kullanma

Yetkin Linux mühendislerimiz sayesinde, Linux uygulamalarının en doğru kurulumlarını yapıyor, tüm özelliklerini en etkin şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Güvenlik

Mayasoft olarak Linux uzmanlığımız sayesinde tüm uygulamaların güvenli bir şekilde kurulumu ve çalışması için destek oluyoruz.

İş Sürekliliğini Sağlanması

Firmaların genel işleyişinde önemli bir rolü olan Linux uygulamaların kesintisiz ve en yüksek performans ile çalışması sayesinde iş sürekliliği sağlanmış olur.

Tasarruf

Şirketlerin diğer uygulamaları ile Linux uygulamalarının uyumlu çalışması sayesinde, zamandan tasarruf edersiniz.

HİZMETİN FAYDALARI

Firmalara Kattığı Değerler Nelerdir?

  • Linux Çözümleri Danışmanlığı sayesinde tüm Linux uygulamalarınızın performans kaybı yaşamadan kullanabilirsiniz.
  • Tüm Linux uygulamalarınızı her özelliğini kullanır, gereksiz maliyetlere katlanmamış olursunuz.
  • Sahip olacağınız güncel ve kesintisiz uygulamalar sayesinde, veri kaybı ve kesiti yaşamazsınız.  Yaşanmayan kesinti; iş sürekliliğini sağlar, itibar, müşteri ve emek kaybını önler, bunun sonucu olarak firmanızın büyümesine fayda sağlar.
  • Güncel teknolojilerin getirdiği kolaylık, tanımlı süreçler ve faydalar sayesinden zaman maliyetinizi en aza indirirsiniz.

 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıda yer alan iletişim formundan, hizmetimizle ilgili detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.