GENEL BAKIŞ

Altyapınızın Temelini, Yetkin İnsan Kaynağı ile Yönetin!

Kurumların dünyanın dijitalleşmesine ayak uydurma hızı gün geçtikçe artmakta. Çalışanlar artık çok daha fazla uygulama kullanırken, bu uygulamaların üzerinde koştuğu işletim sistemlerinin verimliliği de her geçen gün daha da önem kazanıyor. İşletim sistemlerindeki güvenlik gereksinimleri, güncelleme gereklilikleri ve işletim maliyeti için gerekli işlemlerin zaman maliyeti BT departmanlarını oldukça zorluyor.

Yönetilen İşletim Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Linux ve Windows işletim sistemlerinin yönetimi ayrı bir uzmanlık alanıdır. Mayasoft Yönetilen İşletim sistemi hizmeti, Linux ve Windows tarafındaki uzman ekibimiz tarafından kurumlara kesintisiz yönetim hizmeti sağlarken, sahip olduğumuz bilgi -birikimi ile bu işletim sistemlerinin üzerinde koşan uygulamaların verimliliğini de attırıyoruz. Mayasoft’un sağladığı Yönetilen İşletim Sistemi hizmeti ile sistemlerin güncel tutulabilmesi, kesintisiz hizmet verilebilmesi ve 7x24 izlenebilmesi sağlanabiliyor.

Yetkin İnsan Kaynağı

Mayasoft’un deneyimli, uzman teknik ekibi sayesinde, güncel teknolojilere hızlı uyum sağlarsınız.

Kesintisiz 7x24 Yönetim ve İzleme

Sistemler 7x24 kesintisiz izlenir, olası risklere anında müdahale edilir.

Güncel Altyapı

Sahip olacağınız Yönetilen Hizmet sayesinde, yetkin mühendislerimiz sistemlerinizin her zaman güncel olmasını sağlar.

Uluslararası Standart ve En İyi Uygulamalar

ITIL en iyi uygulamalarına uygun bir şekilde yönetilen bir altyapıya sahip olursunuz.

HİZMETİN FAYDALARI

Firmalara Kattığı Değerler Nelerdir?

  • Mayasoft Yönetilen İşletim Sistemi hizmeti ile mevcut ve yeni uygulamaların sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanır.
  • İşletim sisteminiz 7x24 izlendiği için kesinti yaşamazsınız. Yaşanmayan kesinti; itibar, müşteri ve emek kaybını önler, bunun sonucu olarak firmanızın büyümesine fayda sağlar.
  • Linux ve Windows işletim sistemleri her zaman güncel kalır. Bu sayede güvenlik açıkları oluşmaz, en son teknolojilerden faydalanır, trendleri yakından takip edebilirsiniz.
  • Sistemleriniz ile ilgili en güncel rapor ve analizlere sahip olursunuz. Bu veriler sayesinden altyapınız ölçeklendirebilir, gereksiz kaynak israfı yaşamazsınız.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıda yer alan iletişim formundan, hizmetimizle ilgili detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.