GENEL BAKIŞ

HPE Simplivity

HPE SimpliVity ile kurumsal veri merkezinebulut çevikliği, ölçeklenebilirliği ve basitliği getirin. BT altyapınızı vegelişmiş veri hizmetlerinizi tek, entegre, tamamen flash bir çözümde gelenekseltekliflerin maliyetinin çok az bir kısmıyla birleştiren, hızlı, karmaşıkolmayan ve verimli bir hiper birleşik platform sayesinde BT operasyonlarınıdüzenli hale getirin.

HPE Simplivity Avantajları

HPE Simplivity avantajlarına göz atın.

Yapay zekaözellikli yeni hiper birleşik altyapı

HPE SimpliVityiçin InfoSight sistem ayrıntılarına yönelik içgörü sağlayarak sanal makineleri,verileri ve yedeklemeleri daha iyi yönetmenize yardımcı olur. Birleştirme, kümeve düğüm seviyelerinde geçmiş kapasite tüketimini, eğilimleri ve tahminleriöğrenin.

%90 Kapasite Tasarrufu

Her zamanaçık tekilleştirme ve sıkıştırmanın yalnızca veri ilk kez girdiğinde bir defayapılması gerekir. Hiper verimli teknoloji, uygulama performansını artırır vekapasite kullanımını 10 kata kadar garantili şekilde azaltır.

60 Saniyeden Az Sürede 1 TB’yi Geri Yükleyin

HPESimpliVity’ye özgü olan veri verimliliği; uygulama performansını iyileştirir,depolama alanı açar ve yerel ile uzak yedekleme ve geri yükleme işlevlerinihızlandırır. Müşterilere depolama ve yedeklemede toplam %90 kapasite tasarrufugaranti edilir.

Yerleşik Veri Koruma ile %54 İyileştirme

HPESimpliVity müşterilerin en yüksek veri bütünlüğü ve kullanılabilirlikseviyelerini mümkün kılmak için ihtiyaç duyduğu esnekliği, yerleşik yedeklemeyive bant genişliği açısından verimli çoğaltmayı sağlar.

HİZMETİN FAYDALARI

All in One

Eskiyenekipmanlara para dökmek yerine daha verimli bir altyapıya yatırım yapın.Yönetimi ve ölçeklemesi kolay tek bir hiper birleşik platform sayesinde aynıanda birden çok ürünü değiştirin ve BT personelini %53 daha üretken halegetirin. 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıda yer alan iletişim formundan, hizmetimizle ilgili detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.