GENEL BAKIŞ

HPE StoreOnce İle En Hızlı Yedekleme

StoreOnce, HPE tarafından kendi laboratuarlarında geliştirilmiş disk tabanlı yedekleme ürünüdür. Kendine has 60’dan fazla patenti bulunan ürün yüksek hızda yedekleme ve yüksek oranda sıkıştırma perfomansına sahiptir. Global tekilleştirme özelliği ile veri türüne göre ortalamada 30:1 ve bazı durumlarda 45:1 gibi yüksek oranda sıkıştırma oranı saplar. Net kapasitesi 5.5TB’tan başlayıp 1,7PB seviyelerine kadar geniş yelpazade ürünler sunan StoreOnce, VSA (Virtual Storage Appliance) çözümü ile dünyada tektir.

StoreOnce  verilerinizin datacenter’lar arası replikasyonu ile birden fazla kopyasını korumanızı sağlar. Kendi yetenekleri ile bir StoreOnce’dan diğer StoreOnce cihaz üzerine veya VSA ürünü ile verilerinizi sıkıştırılımış ve tekilleştirilmiş olarak aktarabilirsiniz. Bu yetenek ile size hem hattınızın hemde yedekleme operasyonunda kullandığınız kaynaklarınızın verimli kullanımını sağlar.

Eğer birden fazla StoreOnce’a sahipseniz, ücretsiz SEM (StoreOnce enterprise manager) ile yönetebilirsiniz.

HPE StoreOnce ile ilgili detaylı bilgi almak yada POC çalışması yapmak için TALEP VE BİLGİ formunu doldurarak bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

StoreOnce, yedekleme ve geri dönme performans problemlerini ortadan kaldırır. Genellikle rahat zamanlarda yapılan yedekleme işleriniz, problem durumunda zaman problemi olan restore işleriniz ile sonuçlanır. Yedekleme başlangıç ve bitiş zaman aralığı olan “Backup Window”, geri dönüş işlemi ile aynı olmalıdır. İşte tam bu noktada çözüm olarak StoreOnce ürününü konumlandırabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıda yer alan iletişim formundan, hizmetimizle ilgili detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.